беж | Кафе пауза

5 интересни начини да ја носите беж бојата оваа сезона

Беж бојата може да биде многу забавна, доколку знаете како да ја комбинирате со останатите дневни парчиња!

Истакнувањето на атрибутите не е тешко: Овие бои ќе ви помогнат во тоа!

Изборот на гардеробата може да го истакне она најдоброто и да ги прекрие недостатоците, а освен кројот и моделот, тоа се однесува и на бојата.

Беж фустан: 3 секси начини дa го извлечете максимумот

Во текот на последниве 10 години, бежовите фустани преминаа од тренд во класика и го задржаа своето место во женските плакари на секаде во светот.

Боите во домот го менуваат вашето расположение #3

Наместо да изберете боја на соба во согласност со вашиот вкус, размислете како таа ќе влијае на вашето расположение, пред да донесете конечна одлука.
Датум: 13 сеп 2010
, Автор: