бајадера | Кафе пауза

Рецепт за бела бајадера

Вкусен десерт на кој никој не може да му одолее.

Вегански сирови бајадери: Рецепт со ореви, лешници и бадеми

Поиграјте си со вкусот и ќе добиете совршена бајадера во 3 слоја која ќе се топи во вашата уста

Домашна бајадера готова за 20 минути

Вкусна чоколадна магија која ќе ве маѓепса со вкусот, но и со брзината на приготвување
Датум: 10 мар 2014
, Автор:

Киндер бајадера

Вкусен десерт, погоден за секој ден...