аудиција | Кафе пауза

Дами и господа, ви го претставуваме Холивуд Андерсон, музички талент кој никогаш нема да го заборавите

За време на аудициите во Њујорк, судиите и публиката од ТВ шоуто „American Idol“ добиле неверојатно изненадување - уличен свирач кој се претставил како Холивуд Андерсон...

“The Voice” – едно поинакво талент шоу

Натпревар во кој гласовните способности се единствениот важен критериум...

„Литл Микс“ – нов британски женски бенд

Овие 4 млади девојки со големи гласови се обидуваат да ја скршат клетвата на женски бенд.
Датум: 20 мар 2012
, Автор:

Најдобрите настапи на Britain’s got Talent

За да поминете понатаму, сѐ што треба е да добиете барем два гласа од тричленото жири, составено од Аманда Холден, Пирс Морган и најтешката пречка за сите натпреварувачи, Сајмон Каул.
Датум: 11 сеп 2010
, Автор: