атрактивни | Кафе пауза

10-те најатрактивни мажи за 2018-та според луѓето ширум светот

Погледнете кои се најатрактивните мажи според корисниците на социјалните мрежи.

Згодни мажи кои биле родени како жени ги освојуваат срцата на сите

Трансродовите мажи и жени често се појавуваат на насловните страни на списанијата, како и на модните писти.

Привлечноста не значи да бидете убави, туку да бидете свои и да се прифатите во целост

Можете да ја откриете тајната на привлечноста доколку станете свесни за своите мисли и емоции и се прифатите онакви какви што сте.

Нешта кои ги прават мажите неодоливо привлечни

Факт е дека без нив не сакаме. Вистинските мажи прават да се чувствуваме убаво и сигурно, а која жена не би сакала да се чувствува така?

Како да изгледате поинтелигентно?

Сакате да го смените впечатокот кој им го оставате на луѓето и да изгледате поинтелигентно?

Девојките на агентот 007 – Џејмс Бонд

Бонд девојките се атрактивни и убави, познати по нивниот впечатлив изглед. Тие се менуваат скоро во секое продолжение на филмот, за разлика од актерите кои го толкуваат Бонд...
Датум: 13 мар 2012
, Автор: