асиметрични | Кафе пауза

Ова парче облека ќе биде водечки тренд во 2020 година

Во сезоната пролет/лето 2020 година ќе се носат женствени комбинации, па подгответе ја вашата гардероба навреме.

Асиметрични фустани – совршени за оваа пролет

Тренд за оваа пролет се асиметричните фустани. Тие влеваат свежина и придонесуваат за позитивна промена во вашиот изглед.
Датум: 24 апр 2013
, Автор: