Погледнете ја листата на 6-те најпреценети пози во сексот

Овие пози се омилени на многу парови, но нивната популарност не е баш оправдана...

7 причини зошто мажите сакаат анален секс

Повеќето мажи барем еднаш инсистирале на анален секс. Факт е дека тие повеќе уживаат во овој вид секс од жените, но дали сте се запрашале што е тоа што ги интригира толку да инсистираат? Еве 7 причини зошто е тоа така.
Датум: 07 мај 2014
, Автор:

Дали може да се постигне оргазам со анален секс?

Аналниот секс е табу тема, но доколку сакате да експериментирате и ги почитувате овие совети, можете да доживеете ново, неверојатно сексуално искуство.
Датум: 20 авг 2013
, Автор: