Џамбо | Кафе пауза

Веропулос отвора втор Џамбо маркет во Битола, инвестиција вредна 1 милион евра

Големото отворање во среда ќе се одбележи со спектакуларна забава за најмладите, како и со божиќна забава за целото семејство.
Датум: 19 дек 2017
, Автор: