Жељко Самарџиќ откачи во „Еден на Еден“!

Најпопуларното македонско ток-шоу „Еден на Еден“ ни најавува многу интересна епизода! Веќе навикнавме кај Жаре на гости да гледаме ѕвезди од целиот Балкан, па оттаму и не нѐ изненадува тоа што оваа сабота ќе уживаме со Жељко Самарџиќ, кој ќе покаже дека е опуштен и фантастичен не само на сцена.

Меѓу другото, Жељко ќе пее на хелиум, ќе сподели многу никогаш раскажани анегдоти за неговиот живот, а богами ќе покаже и дел од неговите шоуменски способности.

Многу причини да гледаме „Еден на Еден“ во сабота на Телма, во 19.15 часот.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар