Жаре си ја пропуштил шансата кај Елена Ристеска!

Нашата претставничка во „Твоето лице звучи познато“, Елена Ристеска ќе има извонредно гостување оваа сабота кај Жаре во „Еден на Еден“. Најавата покажува дека шоуто ќе изобилува со многу игри и смеење, а богами нема да недостасуваат и пикантерии.

Имало нешто помеѓу Елена и Жаре од Еден на Еден?

Останува да запаметиме да гледаме „Еден на Еден“ на Алфа тв оваа сабота во 21.30 часот.

Погледнете ја најавата:

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар