Жаре од „Еден на еден“ снимен во пижами во маркет?!

Аматерското видео во кое дечко што неодоливо личи на познатиот водител, денес е главна тема на социјалните мрежи. Дали е Жаре или не пресудете самите.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар