Жаре и „Еден на Еден“ се селат во Пехчево!

Жаре и „Еден на Еден“ се селат во Пехчево!

„Еден на Еден“ ќе не изненадат со сосема различна епизода оваа сабота. Жаре и екипата беа неколку дена во Пехчево и подготвија врвно шоу со локалците. Многу јадење, пиење, смеење, добри и лоши страни на тоа да се биде жител на оваа општина – сето тоа спакувано во еден телевизиски час кој мора да го погледнете.

Сабота, 14 јануари во 19 и 15 часот на Телма. Гледајте ги уникатните пехчевски авантури на Жаре и „Еден на Еден“!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар