Скопје се отвори! Што се случуваше во петокот во Скопје?


Станица 26 беше местото со кое Heineken ја започна „турнејата“ на забави низ Македонија. Dimitri од Амстердам беше човекот кој ја отвори авантурата на Heineken во која можеа да уживаат гостите кои беа во Станица 26. Сликите од забавата доволно говорат за тоа што се случуваше вчера.

1-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 2-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 3-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 4-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 5-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 6-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 7-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 8-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk 9-skopje-se-otvori-shto-se-sluchuvashe-vo-petokot-vo-skopje-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар