После свадбата, Васко К15 во „Еден на Еден“!

После свадбата, Васко К15 во „Еден на Еден“!

Васко Тодоров, човекот кого го знаеме како Тошо Малерот, Ристо разбираш, полицаецот од „К15“ и човекот кој многу ретко дава интервјуа, ќе ни приреди вистинско шоу оваа сабота кај Жаре во „Еден на Еден“.

Само неколку недели после неговата свадба што беше вест број 1 периодот, ТВ легендата доаѓа во најгледаното ток шоу кај нас. Погледнете ја најавата и бидете вклучени на Алфа ТВ оваа сабота во 22.30 часот.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар