Ова ќе се гледа пред Велигден. Супер шоу во „Еден на Еден“! (ВИДЕО)

Ова ќе се гледа пред Велигден. Супер шоу во „Еден на Еден“! (ВИДЕО)

Велигденското издание на најгледаното ток-шоу кај нас, „Еден на Еден“, го има еден од најпознатите балканци, легендата на музичката и актерската сцена – д-р Неле Карајлиќ! Друштво ќе му прави човекот без кој не проаѓа Велигден – Џокси!


Новата епизода од Жаре и екипата ќе е вистински избор за сите кои оваа сабота ќе бидат во комфорот на својот дом. Гледајте ја во 19 и 15 часот на Телма.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар