Отворен XO клуб

Впечатливиот шанк, одлично позиционираниот простор за ВИП гости и секако беспрекорната услуга на персоналот се само дел од нештата по кои ХО клубот се издвојува во скопскиот ноќен живот.

Отворен ХО клуб

Вчеравечер во опуштена атмосфера за која беа задолжени неколку македонски диџеи се случи отворањето на клубот ХО што се наоѓа во центарот на Скопје, на самиот плоштад Македонија. Вниманието на црвениот тепих го привлекоа многу вип гости од македонскиот џет сет, бизнисмени, политичари, музичари, спортисти, фотомодели итн.

Отворен ХО клубОтворен ХО клуб

Амбиентот на клубот е олицетворение на софистицираност од светска класа, што ја имаме забележано шетајќи низ светските метрополи. За поздрав е отворањето на еден ваков клуб во центарот на Скопје и му честитаме на менаџерскиот тим за направениот избор – изјавија неколку гости кои се забавуваа на отворањето.

Тематски забави се предвидени во деновите на работа на клубот (четврток, петок и сабота).

Темата на вечерашната забава е Back to Basic со ДЈ Никифор.

ХО клуб, за Х можности!

Отворен ХО клубОтворен ХО клуб


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар