Ново доживување на Цедевита во кафулињата

Ново доживување на Цедевита во кафулињата

Сигурно веќе сте се сретнале со она вечно прашање без правилен одговор: дали чашата е полупразна или полуполна? Без оглед дали сте оптимист или песимист, во едно можете да бидете сосема сигурни: од ова лето вашата чаша Cedevita (Цедевита) ќе биде дури 25 % повеќе пополнета!

novo-dozhivuvanje-na-cedevita-vo-kafulinjata-kafepauza.mk

Cedevita (Цедевита) ова лето, покрај со оптимизам на терасите од кафулињата ве дарува и со 25 % поголемо пакување кое за иста цена пружа поголемо оcвежување! Неодоливите, препознатливи вкусови на портокал, лимон, лимета, грејпфрут и комбинација на бoзел и лимон доаѓаат во единствено, иновативно пакување кое овозможува атрактивно послужување на вашата омилена напивка.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар