Лила Филиповска кажува како до среќен брак

Ретко ја гледаме во вакво издание, но кај Жаре во „Еден на Еден“ не може поинаку. Најпопуларната ТВ водителка во најпопуларното ток шоу со многу специфичен настап кој мора да се гледа. Лила Филиповска ќе даде сѐ од себе оваа сабота во 21.30 часот на Алфа ТВ, кога е редовниот термин за „Еден на Еден“. Многу пикантерии од нејзиниот приватен живот, играње, пеење, а богами и многу хелиум како и секогаш во шоуто на Жаре. Погледнете ја најавата и гледајте „Еден на Еден“ оваа сабота на Алфа ТВ.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар