Lenovo подарува викенд за двајца во Париз!

Lenovo подарува викенд за двајца во Париз!

Сакаш да го посетиш Париз и да уживаш во неговата прекрасна атмосфера? Сега од Lenovo ти ја даваат оваа можност – учествувај во наградната игра и освој патување за двајца во Париз или друга супер награда!

lenovo-podaruva-vikend-za-dvajca-vo-pariz-kafepauza.mk

Lenovo го одбележува почетокот на летото со нова наградна игра за сите фанови на технологиите. Купи го омилениот Lenovo производ (таблет, смартфон или лаптоп), регистрирај го серискиот број на веб страната на наградната игра и учествувај во извлекувањето на спектакуларни награди:

  • Патување за двајца во Париз
  • 2х лаптопи Lenovo G50-30
  • 2х смартфони Lenovo P70
  • 5х таблети Lenovo TAB А7-30

Во наградната игра може да се учествува преку регистрација на Lenovo производ (таблет, смартфон или лаптоп), купен во периодот 11.05 – 30.06.2015. За повеќе информации и регистрација во наградната игра посети ја оваа страница.

Не двоуми се! Можеби токму ти си среќникот кој ќе отпатува во Париз!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар