Ќе биде шоу: Дац во еден на еден (ВИДЕО)

Ќе биде шоу: Дац во еден на еден (ВИДЕО)

Драган Спасов Дац, еден од омилените актери на домашната публика, доаѓа во новата епизода од шоуто „Еден на Еден“.

На Жаре му раскажа еден куп анегдоти од својата богата кариера, од кои неколку навистина неверојатни!

Гледајте ја новата „Еден на Еден“ на Телма, сабота во 19:15 часот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар