Еве го хитот за ова лето!

Неверојатно добри вкусови, прекрасен сладолед, новиот „Soft ice cream box“ е уште еден во низата новитети од рестораните на „Мекиците од Стража“.

Неодоливо уживање кое слободно може да го наречеме хитот за ова лето.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар