„Еден на еден“: Триото од „Зевзекманија“ раскажа за нивните згоди и незгоди (ВИДЕО)

Ве очекува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“. Овој пат домаќинот Жаре го угости триото од познатата емисија „Зевзекманија“.

Гостите и тоа како имаа што да кажат и раскажат, особено Горан кој зборуваше за неговата богата новинарско-водителска кариера, а се разбира, тројцата споделија и за сите згоди и незгоди за време на снимањето на „Зевзекманија“, но и уште многу други интересни приказни…

Затоа, бидете во недела на „Канал 5“ телевизија со почеток во 18.50 часот.

Погледнете ја најавата…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар