Бидете среќниот добитник на пола милион денари и вклучете се во наградната игра на Гранд кафе

Сите љубители на Гранд Голд и Гранд Арома кафе сè уште ја имаат можноста во рамките на наградната игра „Отвори и кеш освој!“ да добијат некоја од 3.033 вредни парични или трговски награди.

Бидете среќниот добитник на пола милион денари и вклучете се во наградната игра на Гранд кафе

Двајцата најсреќни љубители на „Гранд Голд“ или „Гранд Арома“ кафе Билјана Шулеска од Мислешево, Струга и Радомир Маневски од Скопје веќе освоија дури пола милион денари.

Добитниците беа многу возбудени од наградата и по тој повод изјавија дека никогаш не ни помислиле дека среќата можат да ја пронајдат во пакувањето на „Гранд кафе“, кое вообичаено и редовно го имаат во нивниот дом. За нив ова е доказ дека среќата навистина лежи во малите секојдневни работи, само треба широко да се отворат очите за таа да се насмевне и ги охрабруваат сите љубители на ова кафе да се вклучат во наградната игра и да не ја губат вербата бидејќи токму тие може да се следните среќни добитници.

До сега се доделени вкупно 21 награди од 50.000 денари и oколу 2.000 трговски награди, а преостануваат уште многу награди кои ги чекаат своите добитници.

Бидете среќниот добитник на пола милион денари и вклучете се во наградната игра на Гранд кафе

„Подарувањето е најубавиот дел од нашата работа. Ова е можност кога и одблизу можеме да се запознаеме со нашите ценети потрошувачи да ги израдуваме со вредни награди и барем малку да внесеме свежина и среќа во нивните домови. Повикуваме љубителите на нашето кафе убаво да ја погледнат внатрешноста на ќесичката бидејќи можеби токму тие се следните среќни добитници“, велат од Гранд кафе.

Третата награда од пола милион денари како и големиот број други вредни награди сè уште ги чекаат своите среќни добитници.

Добитните пакувања се однесуваат на Гранд Арома и Гранд Голд, а за повеќе информации во врска со наградната игра и извлекувањата можете да добиете на Фејсбук страницата на Гранд кафе.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар