100, 150, 200 илјади евра - Шабан Шаулиќ се расфрли со цифри во „Еден на Еден“!

100, 150, 200 илјади евра – Шабан Шаулиќ се расфрли со цифри во „Еден на Еден“!

Поинакви гости ќе гледаме оваа сабота во популарното ток шоу „Еден на Еден“. Според најавата, иако се гостите поинакви, шоуто останува тотално непроменето. Многу зезање, интригантни прашања и приказни, а секако нема да изостане и неизбежниот хелиум! Едни од најпознатите балкански пејачи, Шабан Шаулиќ и Ана Бекута ќе седнат на двоседот кај Жаре во „Еден на Еден“ на Алфа ТВ. Гледајте ја емисијата оваа сабота во 22.30 часот, а сега погледнете ја видео најавата.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар