За да ја занемариш големата слика...

За да ја занемариш големата слика…

„За да ја занемариш големата слика, трикот е да гледаш одблизу на сè.“ – Чак Палануик

За да ја занемариш големата слика...

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар