Среќен 2-ри роденден Кафе пауза

Среќен 2-ри роденден Кафе пауза

Драга Кафе пауза,

Ти ни даде две прекрасни години исполнети со многу интересни содржини на кои сите ти се восхитуваа, прекрасни фотографии кои инспирираа и видеа кои нѐ расположуваа. Стекна многу пријателства, бидејќи остана единствена и своја, а луѓето ја препознаа твојата уникатност и слободоумност. Целиш да ја задржиш и пренесеш позитивната смисла на животот, но и да нѐ соочиш со реалноста. Со својата разноликост и бесконечна отвореност кон универзумот и сите тајни кои тој ги крие, успеваш да побудиш секаков вид емоции кај луѓето, поради што и вечно ќе бидеш запаметена.Среќен 2-ри роденден Кафе пауза

Среќен 2-ри роденден,

Од твојот тим и верните читатели


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Мона Reply

  Среќен роденден Кафе пауза, нека ви се множат годините! 😀

  • Кафе пауза Reply

   Благодариме Мона. Дај Боже, така и да биде. 🙂

 2. kika Reply

  Srejken rodenden i da se druzime uste mnogu mnogu godini 🙂

 3. Darmar Reply

  Срекен Роденден Кафе пауза, досега се докажавте многу, да бидете уште подобри во иднина!

  Една препорака: Додадете категорија хороскоп (дневен, неделен, месечен, годишен), за да бидете на некој начин покомплетни! 🙂

 4. Кристина Reply

  Среќен Роденден Кафе Пауза нека ти се множат годините 🙂

 5. A.K Reply

  Srekjen rodenden, najdobri ste..! <3 I daj stavete vekje ljuboven astroloski profil za zenski lavovi..umrev cekajki 😀

 6. Александар Reply

  Најсреќен роденден Кафе пауза, да ви се множат годините! Искрено вие сте единствени од сите македонски статии кои ги пишуваат статиите целосно. ни премногу кратки, ни премногу долги. Вашите статии се мошне корисни и информативни. Сигурен сум дека ќе продолжите и во иднина, затоа што нема сомневање дека сте најдобри во државава! Огромен поздрав до вас!!! 🙂

 7. Смајли Reply

  Среќен роденден КафеПауза, останете оригинални 🙂

 8. Meryem Reply

  Среќен роденден Кафе Пауза

 9. Biljana Reply

  Sreken rodenden i uste mnosutni so vasi interesni napisi.

 10. Keti Reply

  Nema pogolema cest nema pogolema gordost nema pogolema radost od toa sto ve otkriv kako informativen sajt sekojdnevno koga sakam da si ispolnam vreme na portali za razlicni sodrizini ve kliknuvam vas cafepauza Najsreken neka vi e na celata redakcijata na cafepauza 2 godisniot rodenden najmnogu zdravje,sreka i ljubov na vrabotenite od redakcijata na cafepauza a na portalot cafepauza uste poveke posetiteli vo 2012/2013 godina a i na positetelite na cafepauza najmnogu zdravje,sreka i ljubov cafepauza za site koi sakaat da procitaat nesto pametno,za zdrav zivot ,za ljubovta,za astrologijata za modata portalot koj e vreden ne treba da prestane da se posetuva taka i jas nema da prestanam so vas da se informiram:):D:):D:):D:):D:):D

 11. Кафе Пауза Reply

  Ви благодариме на сите за искрените честитки. Се надеваме дека и во иднина, со нашите содржини ќе успееме да го задоволиме вашиот вкус, ќе ве расположуваме и информираме и уште долги години ќе се дружиме. 🙂

 12. badgirl Reply

  srekjeeeeeeen rodenden kafepauza :*****

 13. Цаци Reply

  Среќен роденден Кафе пауза,ви посакувам уште многу успех 🙂

 14. SKOPJE Reply

  Среќен роденден Кафе пауза
  stvarno bez zaebancii, sekoj den ucam neso od vas

Остави коментар