Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА

Оваа шолја е одличен предмет со кој момците можат да ја тестираат подготвеноста на нивните девојки за брак. Спакувана во голема кутија за накит, кога ќе се отпакува се гледа само блескавиот прстен, кој е всушност рачката на шолјата. Основната верзија на шолјата е направена од бел порцелан, а рачката може да биде во златна или во сребрена варијанта, украсена со Сваровски кристали.

Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА

Шолјата 2 Carat Cup можете да ја носите на својот прст, додека истовремено ја користите за пиење кафе. Дизајнирана е од јапонскиот дизајнер Јуске Фуџинума, а може да се нарача од многу сајтови на интернет.

Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДАШолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА

Шолјата сега ја има во многу различни бои, почнувајќи од платинум црна, па сè до пастелните виолетова, светлосина, мастило сина и розова.

Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДАШолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА Шолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДАШолја за кафе на која мора да ѝ кажете ДА


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Mimi Reply

    E bogami decko mi da me iznenadi so soljava, tesko deka bi mozela da go odbijam, i pokraj toa sto sme uste mladi 😀

Остави коментар