Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови

Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови

Ирина Никитна е аматер-фотограф од Русија, креатор на оваа интересна серија фотографии наречена „Coffee Fantasies“. На фотографиите се претставени карактери од познати руски цртани филмови со помош на зрна кафе и илустрации.Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмовиИрина е инаку музичар по професија, фотографирањето е нејзино хоби, но ќе се сложите дека е креативна и би можела и посериозно да се занимава со оваа работа. Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови Сцени со зрна кафе инспирирани од цртаните филмови


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар