Кафе-позадина за вашиот десктоп #61

Кафе-позадина за вашиот десктоп #61

„Црно како ѓавол, жешко како пеколот, чисто како ангел, слатко како љубов.“ – рецепт за кафе според францускиот дипломат Шарл Морис де Талеран

Кафе-позадина за вашиот десктоп #61

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Лилјана Јорданова Reply

    Kafeto mi dava energija i mi go razbistruva umot…mojot najveren prijatel vo neprijatno raspolozenie..!!!

Остави коментар