Кафе-позадина за вашиот десктоп #58

„Tипичен ден во мојот живот: несоница во ноќта –> главоболка следниот ден –> кафе за да ја совладам главоболката –> несоница како резултат не премногу испиено кафе!

Кафе-позадина за вашиот десктоп #58

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар