Кафе-позадина за вашиот десктоп #35

За многумина, кога ќе започне денот со кафе, некако наеднаш сè е во ред. Секако, може да се изнервираме, да се налутиме некому, некој да ни се налути нас… иако веројатно и многу пати ќе се насмееме на нечија шега, ќе се почувствуваме исполнето кога ќе завршиме некоја задача со успех, ќе ни пролетаат пеперутки во стомакот штом го/ја видиме оној/онаа што ни се допаѓа. За сè има шанса во текот на еден ден. Обидете се да не мислите на ништо додека ги шмркате првите голтки од утринското кафе. Ова време е само за вас.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #35

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1280×960) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

———————————————————————————————————————————————————–
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар