Кафе-позадина за вашиот десктоп #27

Се откажавте од чоколади, гирцки и секакви слатки, но калорични задоволства во име на летото што следува. Не би сакале да ве стрвиме, но оваа кафе позадина, може да ви послужи како замена за она што ви недостасува во исхраната. Поставувајќи ја оваа позадина на вашиот десктоп, ќе имате чувство дека во секој момент можете да шмркнете од преубавото кафе, да замезите од крупните лешници и на крајот да се засладите со две коцки чоколадо. Оваа кафе позадина, одлично му прилега на десктопот, но не преземаме одговорност за прекршени диети :).

Кафе-позадина за вашиот десктоп #27

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1519×1012) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар