Се сеќавате на ТВ серијата „Полна куќа“?

Ја гледавме додека бевме деца, заедно со целото семејство, во периодот од 1987 до 1995, но се шушка дека можно е да ја гледаме повторно. Наводно, поголемиот дел од старата екипа е за обновување на серијата, која на времето беше прекината заради зголемени трошоци. Актерките Лори Лофлин и Мери-Кејт и Ешли Олсен сè уште се немаат позитивно изјаснето, но без разлика дали ќе ги видиме или не, за генерацијата која растеше со оваа ТВ серија, ова е едно убаво потсетување на детството.

Имајте милост!

MARY-KATE/ASHLEY OLSEN;DAVE COULIER;JODIE SWEETIN;BOB SAGET;JOHN STAMOS;CANDACE CAMERON


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар