Пет филмски препораки за уживање во викендот

Викендот е идеално време за опуштање и препуштање на активностите кои ги сакате. За овој викенд ви ги препорачуваме овие одлични пет филмови, од кои сигурно барем еден ќе посакате да гледате.Пет филмски препораки за уживање во викендот

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар