13 есенски филмови што ќе ве натераат да останете дома - Part 2

13 есенски филмови што ќе ве натераат да останете дома

8. „Друштво на мртвите поети“ („Dead Poets Society“)

9. „Коралина“ („Corraline“)

10. „Мали женички“ („Little Women“)

11. „Мистична пица“ („Mystic Pizza“)

12. „Есен во Њујорк“ („Autumn in New York“)

13. „Љубовна приказна“ („Love Story“)

Погледнете ги овие 4 филмови од кои ќе научите важни животни лекции.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар