Што му треба на секој хороскопски знак од својот партнер за време на пандемијата?

Што му треба на секој хороскопски знак од својот партнер за време на пандемијата?

Од почетокот на пандемијата се променија многу работи, вклучувајќи ги и нашите навики. Астрологијата открива што им треба на хороскопските знаци во овој период.

Што му треба на секој хороскопски знак од својот партнер за време на пандемијата?

Овен

Потребно им е смирувачко присуство. Нив им е потребно партнерот да ги смири кога работите не одат според планот.

Бик

Потребна им е постојаност. Потребен им е партнер што ќе биде покрај нив, без оглед на сè.

Близнаци

Потребна им е приврзаност. Потребно им е нивниот партнер да биде тука за нив бидејќи се изолирани од остатокот од светот.

Рак

Потребно им е уверување. Партнерот треба да им каже дека сè ќе биде во ред кога ќе бидат убедени дека дошол крајот на светот.

Лав

Потребен им е поттик на егото. Потребен им е потсетник дека се убави, дури и ако не биле во фризерски или козметички салон со месеци.

Девица

Потребен им е пријател. Потребен им е некој да ги насмее и да ги расположи кога се чувствуваат очајно.

Вага

Потребна им е подадена рака. Потребен им е некој што ќе им помогне во секојдневните работи.

Скорпија

Потребен им е доверлив партнер. Потребен им е некој што ќе ги слуша додека викаат.

Стрелец

Потребен им е љубовник. Потребен им е некој што ќе им го одвлекува вниманието со секс.

Јарец

Потребна им е карпа. Потребен им е некој на кој ќе се потпрат додека размислуваат за многу работи.

Водолија

Потребна им е забава. Потребен им е некој што ќе им го исполни времето и нема да им дозволи да залутаат кон темните мисли.

Риби

Потребна им е личност за милување. Потребен им е некој што можат да го бакнат и да го допрат бидејќи остатокот од светот е забранет.

Прочитајте како се шегуваат хороскопските знаци.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар