Животот би бил совршен кога…

Животот би бил супер кога не би се случувале лоши работи, зарем не? Овие постери се продолжение на реченицата: „Зарем животот не би бил совршен кога…“, во кои ќе ги пронајдете секојдневните ситуации со кои сте се соочиле многу пати во животот.

Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...Животот би бил совршен кога...

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Mite Donev Reply

  Jas prestanav da gi posetuvam cooleria, femina, crnobelo, fubiz,….. Se’ si imam kaj vas 🙂

  • Кафе пауза Reply

   Фала Мите. Големи, но убави зборови 🙂

 2. Никола Reply

  Ептен вистинито… во право е Мите Донев 🙂 нема потреба од други сајтови, најдобри сте! 🙂

 3. Даниела Reply

  Да, закон сте!
  Ве обожавам и не поминува ден да заборавам да влезам на странава бидејќи секогаш имате нешто интересно и начин да ме расположите и кога сум најтажна. Супер ви е и темата Астрологијата и летните љубовни авантури, баш сега ја читав и ме развесели, дајбоже да е вистина бидејќи овој период не ми иде добро баш ни во авантурите ни во љубовта. Поздравче. <3

 4. jst Reply

  Се согласувам со коментарите.
  Секој ден на работа, кога го пијам кафето, ве читам вас на 5-10 минути, колку што ќе имам време 🙂
  Поздрав

Остави коментар