Забавни фото-манипулации

Фото-манипулациите подразбираат некаков процес на обработка на фотографиите со примена на одредени техники кои предизвикуваат чувство на измама или илузија. Следниве фото-манипулации ги поврзува тоа што се забавни и смешни, независно кој е нивниот креатор.

Забавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулацииЗабавни фото-манипулации


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар