Веридби како од бајките и покрај лошите временски услови

Времето не е секогаш на наша страна, без разлика дали станува збор за еден од најубавите денови во нашиот живот. Дожд, снег, ветaр… Но тоа и не е секогаш така лоша работа. Овие 24 парови го докажуваат тоа не дозволувајќи лошото време да им ја расипе веридбата. Играјќи на дождот и бакнувајќи се на снегот, овие парови добиле фантастични фотографии направени баш во вистинскиот момент.

(0)-veridbi-kako-od-bajkite-i-pokraj-loshite-vremenski-uslovi-kafepauza.mk

Уживајте во магијата!

За авторот
Дипломиран електроинженер по телекомуникации кој во слободно време обожава да пишува. Животен сон ѝ е да го прошета целиот свет уживајќи во добра книга и пријатно друштво. Настојува од секоја ситуација да го извлече најдоброто и не може да замисли денот да ѝ започне без шолја вкусно кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар