Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка

Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка

Јапонскиот фотограф Нагано Тојокази направил навистина интересна серија забавни фотографии во кои центар на вниманието е неговата ќерка Кана.Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Во фотосесијата Кана се наоѓа во голем број имагинарни ситуации како пржење на огромно јајце на око или јадење сладолед со 20 топки. Ова не е нешто ново, бидејќи и досега сме виделе креативни родители кои прават слики со нивните деца, но сепак е нешто што не треба да помине незабележано. На крајот, секој од нас посакува да има ваков албум од детството.Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка (11) Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка (12) Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка Уште еден креативен родител кој ќе ѝ остави прекрасни спомени на својата ќерка


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар