Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонгконг

Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонг Конг

Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонг Конг

Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонг Конг

Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонг Конг

Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонг Конг

Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонг Конг

Урбана густина: Фотографии кои покажуваат како навистина изгледа животот во Хонг Конг

Погледнете ги и овие прекрасни колажи од фотографии кои го илустрираат минувањето на времето во светските метрополи.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар