Уникатен накит изработен од стари сребрени виљушки

Ник Греко е човекот кој од стариот сребрен прибор за јадење прави фантастични модни додатоци. Тој буквално од сите делови на виљушките може да изработи уникатно парче накит. Неверојатно е тоа колку варијации може да дизајнира од само една едноставна виљушка. Во неговата колекција можат да се видат најразлични прстени, белегзии, ланчиња… Погледнете дел од нив.Уникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушкиУникатен накит изработен од стари сребрени виљушки


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар