Уметници се предизвикуваат одново да ги нацртаат нивните стари „лоши“ цртежи

7. „Јас и мојата уметност, разлика од 6 години“

Уметници се предизвикуваат одново да ги нацртаат нивните стари „лоши“ цртежи

8. Мала еволуција со текот на времето

Уметници се предизвикуваат одново да ги нацртаат нивните стари „лоши“ цртежи

9. „Моето подобрување“

Уметници се предизвикуваат одново да ги нацртаат нивните стари „лоши“ цртежи

10. Во минатото и денес

Уметници се предизвикуваат одново да ги нацртаат нивните стари „лоши“ цртежи

11. Подобрување од една година

Уметници се предизвикуваат одново да ги нацртаат нивните стари „лоши“ цртежи

12. „Мојот напредок во текот на една година“

Уметници се предизвикуваат одново да ги нацртаат нивните стари „лоши“ цртежи

Продолжува на следната страница

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар