Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Милена Дикман е 17-годишна самоука фризерка. Без разлика на бојата на косата, таа се инспирира и создава прекрасни фризури кои изгледаат како да се плетени или ткаени.

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Тинејџерка од Германија создава зачудувачки фризури кои изгледаат како да се ткаени

Погледнете како една жена од Шведска создава неверојатни фризури со плетенки кои можете да ги направите и вие.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар