Талентирана артистка која може да се трансформира во секој лик од поп културата

Талентирана артистка која може да се трансформира во секој лик од поп културата

18-годишната артистка од Русија, Илона Бугаева, се претвора во омилените ликови од поп културата. Нејзините трансформации ќе ве остават без зборови. Од праведната Хермиона Грeјнџер, до морничавата Венздеј Адамс, оваа талентираната девојка треба да биде почесен гостин на секоја конвенција за маскирање. Замислете каков костим ќе одбере за Ноќта на вештерките!

1. Хермиона Грејнџер, Хари Потер (Harry Potter)

2. Марџори Тајрел, Игра на тронови (Game of Thrones)

(2)talentirana-artistka-koja-mozhe-da-se-transformira-vo-koj-bilo-kafepauza.mk

3. Венздеј Адамс, Семејството Адамс (The Addams Family)

(3)talentirana-artistka-koja-mozhe-da-se-transformira-vo-koj-bilo-kafepauza.mk

4. Елса, Замрзнато (Frozen)

(4)talentirana-artistka-koja-mozhe-da-se-transformira-vo-koj-bilo-kafepauza.mk

5. Бел, Убавицата и ѕверот (Beauty and the Beast)

(5)talentirana-artistka-koja-mozhe-da-se-transformira-vo-koj-bilo-kafepauza.mk

6. Белатрикс Ластрејнџ, Хари Потер (Harry Potter)

(6)talentirana-artistka-koja-mozhe-da-se-transformira-vo-koj-bilo-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар