Спа-центар сместен во планинските убавини на Канада

Доколку сакате да избегате од градските гужви, грижите и напорната работа, овој спа-центар сместен во планинските убавини во близината на Монтреал, Канада е вистинското место. „La Source“ е перфектно место за опуштање на душата и телото.Спа центар сместен во планинските убавини на Канада Надворешната сауна и џакузи, како и неколкуте павилјони изградени во планински стил, го поврзуваат модерното и природното. Ова место е одлично особено во есенскиот дел од годината, каде што огромните прозорци овозможуваат фантастична глетка и неверојатно инспиративни пејзажи.Спа центар сместен во планинските убавини на КанадаСпа центар сместен во планинските убавини на КанадаСпа центар сместен во планинските убавини на КанадаСпа центар сместен во планинските убавини на КанадаСпа центар сместен во планинските убавини на КанадаСпа центар сместен во планинските убавини на КанадаСпа центар сместен во планинските убавини на Канада


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Еленна Reply

    мераци 🙂 да ти е криво што роднините не те зеле во Канада 😀

Остави коментар