Без разлика на тетоважата за која ќе се одлучите, вие ќе имате бескрајна љубов за вашето мини мастило.
За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Остави коментар