Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио

Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио

Заљубениот пар Раул и Бланка, инспирирани од Супер Марио решиле да направат интересна фотосесија пред нивната свадба. За да ја изведат перфектно тие го ангажирале тимот на „Fandi.es“, кој се состои од креативци, стилисти, шминкери и уметници. Нивната свршеничка фотосесија е навистина необична и многу забавна.

Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио Слатка свршеничка фотосесија инспирирана од Супер Марио

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар