Прекрасни тетоважи помеѓу мајки и ќерки кои се знак за нераскинлива поврзаност

Мајчината љубов е вечна, исто како и поголемиот дел од тетоважите, па тогаш зошто да не би се прославила оваа неверојатно блиска врска со заедничка тетоважа? Погледнете ги следниве прекрасни тетоважи кои покажуваат колку мајките и ќерките на овие фотографии се блиски и се сакаат. Можеби ќе се инспирирате и вие да направите ваков вид заедничка тетоважа со вашата мајка или ќерка…

(1) Прекрасни тетоважи помеѓу мајки и ќерки кои се знак за нераскинлива поврзаност


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар