Прекрасни керамички подароци за вашата најдобра пријателка

Прекрасни керамички подароци за вашата најдобра пријателка

Сигурно и вие сте се нашле во ситуација кога не знаете што да и подарите на вашата најдобра пријателка. За среќа, има многу интересни идеи кои сме сигурно дека ќе ги воодушеват сите. Керамичките подароци се едни од оние кои му даваат сјај на секој ентериер нагласувајќи едноставност, но и уникатност.

Во продолжение погледнете ги дизајните на Сандра Апероло кои навистина изгледаат прекрасно. Керамички вазни кои се украсени со точки, цветови и слични детали, а освен вазните, можете да подарите и разни чинии и чаши кои можат да се користат како украс, но и како симпатична кутија за накит.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Apperloo (@thepotteryparade) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Apperloo (@thepotteryparade) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Apperloo (@thepotteryparade) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Apperloo (@thepotteryparade) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Apperloo (@thepotteryparade) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Apperloo (@thepotteryparade) on

Прочитајте кои се 7-те најдобри подароци кои некои личности ги добиле од своите блиски.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар