Прекрасни есенски фотографии кои ќе ве натераат да почнете да сликате

Прекрасни есенски фотографии кои ќе ве натераат да почнете да сликате

Есента е можеби најдобрата сезона за фотографирање. Палетата на топли бои, црвени и жолти нијанси, есенските плодови и пејзажи од кои застанува здивот, се причина да уживате во сè што природата има да ни понуди за време на оваа сезона. Не е важно дали сте професионални фотографи, дали сликате со апарат или телефон, овие прекрасни фотографии со есенски мотиви ќе ве натераат да излезете надвор и да почнете да фотографирате. Не заборавајте да го сторите токму ова на вашата следна прошетка оваа есен.

Прекрасни есенски фотографии кои ќе ве натераат да почнете да сликате


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар